kosmetické ošetření

Dermokosmetika ERICSON LABORATOIRE představuje komplexní a inovativní metodu buněčné multiterapie.
Nejnovější objevy vědy se stávají součastí beauty konceptu značky.
Používané aktivní složky fytobiologického, nebo biotechnologického původu pronikají i do hlubších vrstev kůže a jsou charakteristické vysokou účinností.
Nechirurgický beauty koncept je určen těm, kteří hledají ryzí metodu nabízející viditelné a dlouhodobě trvající výsledky, před a po chirurgických zákrocích, pro zlepšení a prodloužení jejich výsledků.
Všechny péče mají blahodárné relaxační účinky pro tělo i mysl.

 

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ (60 - 120 min)

 

ANNAVIE PURE................1090 Kč
Čistící péče pro mladou pleť - 60 minut.
Odlíčení pleti, peeling, hloubkové čištění, zklidňující sérum, čisticí maska, lehká denní péče.

BASIC CARE....................1650 Kč
Nutriční rovnováha pro pleť.
Basic care dodává pleti důležitou hydrataci, výživné složky a energii, kterou pleť potřebuje k tomu, aby v průběhu dne dokázala odrážet řadu náročných faktorů prostředí.
Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, podporuje buněčnou regeneraci a obnovuje rovnováhu vody v pleti.

SLIM FACE LIFT...............1990 Kč   

Nadčasové ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu. Zjemnění kontur a redukce lokalizovaného tuku bez invazivní chirurgie. Lifting pomocí fokální adheze bez invazivní techniky nití a háčků. Ošetření cílí na samotné centrum tukovým buněk. Omezuje jejich schopnost ukládání a stimuluje redukci tuků. Svoje působení zaměřuje na dva polyaminy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou. Cílem je napravit ochabnutí a povislost různých oblastí obličeje pomocí přemístění tukových ložisek.

ACTI BIOTIC....................1650 Kč
Ošetření smíšené, mastné pleti a pleti náchylné k akné.
Do zmíněné řady produktů péče o pleť byly přidány silné aktivní složky,které nabízejí specifické účinky : čistící, antibakteriální, detoxikační, matující, hydratační a zklidňující.

FRESH CAVIAR...............2190 Kč
Bohatý potenciál čerstvých kaviárových buněk a znamenitý účinek extraktů z pravého jeseteřího kaviáru.Tato péče je určena pro ženy i muže,kteří požadují tu nejvyšší kvalitu a je zaměřena na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci a výživu.Tato velmi luxusní péče svým složením představuje absolutně znamenité působení a relaxační účinek..
Produkty neobsahují chemické konzervanty a tím není narušena struktůra kaviárových buněk,proto je tato péče vhodná i na velmi senzitivní typ pleti.

SENSITIVE PRO.................1890 Kč
Kosmetické řešení pro velmi citlivou a reaktivní pokožku. Přímý účinek na geny zodpovědné za zánět v pokožce a za buněčný stres.Stimulace endorfinů.
Reaktivní pokožka je křehčí než normální, je to díky tomu, že epidermis reaktivní pokožky má pozměněnou bariérovou funkci. Tato citlivost kůže vyplývá z nižšího prahu tolerance.
Čím více reaktivní pokožka je, tím nižší je práh tolerance.
Péče SENSITIVE PRO poskytuje pleti skutečný pocit pohody, komfortu a zklidnění.To vše díky vyvinutí inovativní formule, která kombinuje neurokosmetiku a genovou kosmetiku.

HYDRA CLINIC.................2190 Kč
Inovativní péče s inteligentními hydrolipidy,která je zaměřena na hydrataci a výživu. Tato hydro-výživná péče působí na přirozené mechanismy kožní hydratace a zvyšuje tok vody,čímž zajišťuje optimální úroveň hydratace v pleti.Hydrolipidy zachytávají molekuly vody z okolí,ukládají a distribují ji v kůži tehdy,když pokožka začíná být dehydratovaná.Při nízké vlhkosti udržují molekuly vody a zabraňují ztrátám vody z pokožky.Tato péče je ideálním startem pro všechny anti-age péče. 

ANNAVIE ROYAL CARE.......2990 Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení