kosmetické ošetření

Dermokosmetika ERICSON LABORATOIRE představuje komplexní a inovativní metodu buněčné multiterapie.
Nejnovější objevy vědy se stávají součastí beauty konceptu značky.
Používané aktivní složky fytobiologického, nebo biotechnologického původu pronikají i do hlubších vrstev kůže a jsou charakteristické vysokou účinností.
Nechirurgický beauty koncept je určen těm, kteří hledají ryzí metodu nabízející viditelné a dlouhodobě trvající výsledky, před a po chirurgických zákrocích, pro zlepšení a prodloužení jejich výsledků.
Všechny péče mají blahodárné relaxační účinky pro tělo i mysl.

 

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ (60 - 120 min)

 

ANNAVIE PURE................1290 Kč
Čistící péče pro mladou pleť - 60 minut.
Odlíčení pleti, peeling, hloubkové čištění, zklidňující sérum, čisticí maska, lehká denní péče.

BASIC CARE....................1750 Kč
Nutriční rovnováha pro pleť.
Basic care dodává pleti důležitou hydrataci, výživné složky a energii, kterou pleť potřebuje k tomu, aby v průběhu dne dokázala odrážet řadu náročných faktorů prostředí.
Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, podporuje buněčnou regeneraci a obnovuje rovnováhu vody v pleti.

SLIM FACE LIFT...............2290 Kč   

Nadčasové ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu. Zjemnění kontur a redukce lokalizovaného tuku bez invazivní chirurgie. Lifting pomocí fokální adheze bez invazivní techniky nití a háčků. Ošetření cílí na samotné centrum tukovým buněk. Omezuje jejich schopnost ukládání a stimuluje redukci tuků. Svoje působení zaměřuje na dva polyaminy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou. Cílem je napravit ochabnutí a povislost různých oblastí obličeje pomocí přemístění tukových ložisek.

ACTI BIOTIC....................1750 Kč
Ošetření smíšené, mastné pleti a pleti náchylné k akné.
Do zmíněné řady produktů péče o pleť byly přidány silné aktivní složky,které nabízejí specifické účinky : čistící, antibakteriální, detoxikační, matující, hydratační a zklidňující.

FRESH CAVIAR...............2390 Kč
Bohatý potenciál čerstvých kaviárových buněk a znamenitý účinek extraktů z pravého jeseteřího kaviáru.Tato péče je určena pro ženy i muže,kteří požadují tu nejvyšší kvalitu a je zaměřena na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci a výživu.Tato velmi luxusní péče svým složením představuje absolutně znamenité působení a relaxační účinek..
Produkty neobsahují chemické konzervanty a tím není narušena struktůra kaviárových buněk,proto je tato péče vhodná i na velmi senzitivní typ pleti.

BIOLOGIC DEFENSE.........1990 Kč
Kosmetické řešení pro velmi citlivou a reaktivní pokožku. Přímý účinek na geny zodpovědné za zánět v pokožce a za buněčný stres.Stimulace endorfinů.
Reaktivní pokožka je křehčí než normální, je to díky tomu, že epidermis reaktivní pokožky má pozměněnou bariérovou funkci. Tato citlivost kůže vyplývá z nižšího prahu tolerance.
Čím více reaktivní pokožka je, tím nižší je práh tolerance.
Péče BIOLOGIC DEFENSE  poskytuje pleti skutečný pocit pohody, komfortu a zklidnění.To vše díky vyvinutí inovativní formule, která kombinuje neurokosmetiku a genovou kosmetiku.

HYDRA ADVANCED..............2290 Kč
Inovativní péče s inteligentními hydrolipidy,která je zaměřena na hydrataci a výživu. Tato hydro-výživná péče působí na přirozené mechanismy kožní hydratace a zvyšuje tok vody,čímž zajišťuje optimální úroveň hydratace v pleti.Hydrolipidy zachytávají molekuly vody z okolí,ukládají a distribují ji v kůži tehdy,když pokožka začíná být dehydratovaná.Při nízké vlhkosti udržují molekuly vody a zabraňují ztrátám vody z pokožky.Tato péče je ideálním startem pro všechny anti-age péče. 

ANNAVIE ROYAL CARE.......3290 Kč