MOISTURIZING CREAM / HYDRATAČNÍ KAVIÁROVÝ KRÉM

 

MOISTURIZING CREAM / HYDRATAČNÍ KAVIÁROVÝ KRÉM
Obsah: 50 ml

Exkluzivní krém se vyznačuje vysokou koncentrací extraktu z pravého jeseteřího kaviáru. Bohatý potenciál čerstvých kaviárových buněk zajištuje intenzivní stimulační, regenerační účinek. Díky mimořádně hydratující aktivní složce dochází k viditelnému vyhlazení pleti, která se stává jemnější a zářivější.
Příjemně vonící krém v bio- kvalitě bez obsahu syntetických konzervantů, umělých barviv a parfemace.
Pro ženy a muže od 25 let.
Aplikujte ráno a večer na obličej a krk.
Uchovávejte v ledničce (4°C).

3 500 Kč
   
Kategorie vouchery a eshop
 

Kaviár je vzácná a cenná látka, bohatá na výživné látky, které se nazývají VITELLUS (z latinského „vita“, tj. „život“) a jsou nezbytné pro vývoj a stavbu životně důležitých struktur. Vitellus obsahuje převážně fosfolipidy a fosfoproteiny (životně důležité složky buněčných membrán všech živých organismů).

Čerstvé kaviárové buňky obsahují výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny.

Aminokyseliny jsou prvky, z nichž se tvoří bílkoviny, které samy o sobě představují konečné „stavební kameny“ všech buněk v organismu. V těle se vyskytuje 20 aminokyselin, přičemž některé z nich, jako je isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan a valin, si tělo nedokáže syntetizovat a musí je získávat z exogenního zdroje. Proto se nazývají „esenciální“.

Kožní buňky podle svých potřeb asimilují všechny metabolické prekurzory obsažené v kaviáru. Kaviár tudíž obsahuje všechny životně důležité zdroje potřebné pro mladistvou pleť.

Představuje alternativu k placentárním extraktům, které se kdysi používaly jako součást známé švýcarské buněčné terapie.

Tato luxusní péče obsahuje extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami, který představuje absolutně znamenité působení. Produkty neobsahují chemické konzervanty, a proto není narušena struktura kaviárových buněk. Jedině čerstvé kaviárové buňky, obsahující 8 esenciálních aminokyselin, mají schopnost okamžitě pronikat do pokožky.

Tato procedura je určena pro ženy a muže, které požadují tu nejvyšší kvalitu, a je zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Jedná se o zásadní doplněk jakékoliv péče o pleť proti stárnutí.

Doporučuje se i pro vysoce reaktivní pleť. Přípravky jsou bez parfemace, bez zápachu a uchovávají se v ledničce.

DALŠÍ AKTIVNÍ LÁTKY
Mořské viteliny - vyživuje a regeneruje
Mořská voda - remineralizuje a vyživuje
Coralin - zpevňuje pokožku
Aquaxyl - hydratuje pokožku
Liftessene - lifting
EPS Seafill - zpevňuje a působí proti vráskám
Vitamin E - působí jako výborný antioxidant
Mořský sediment - remineralizuje pokožku

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.